Bütün, parçalarının toplamından daha fazladır
Enfes bir yemek hazırlamak için bütün malzemelerini eklemeniz gerekir.
Antik bir mozaik, sadece benzersiz taşların bir kombinasyonu değildir. Bu doğrultuda, “Bütün, parçaların toplamından fazladır” sözü sadece HWP Grubunun şirket felsefesini değil, aynı zamanda disiplinler arası ve takım odaklı örgütsel yapılandırmaya dayalı güçlü bir bağlılığı kapsayan bütünsel bir yaklaşımı da simgelemektedir.

Biz ancak personelimizin olduğu kadar iyiyiz ve şirkete bu konuda uyum sağlayacak yeni meslektaşlar aramaktayız. Bu arada, ilk işini arayan başvuru sahipleri ile öğrenciler de dahil olmak üzere talep edilmeyen işler ile ilgili de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bizim üstlendiğimiz görevler karmaşıktır ve sadece ekip halinde çalışarak çözülebilir.Mükemmel yetenekler çok önemli olsa dahi, sadece bu yeteneklerin kendileri yeterli olmaz. HWP de başarılı bir kariyere atılmak istiyorsanız, kendi özel alanınızın ötesinde diğer profesyonel kişiler ile de diyalog kurmak ve sürdürmek, belirli bir hedefe yönelik başkaları ile birlikte çalışmak ve daima işveren memnuniyetine öncelik vermek konusunda istekli ve buna vakıf olmalısınız.Adaylarımızın, sadece HWP İstanbul ekibinden değil aynı zamanda yurt dışında bulunan yüksek deneyimli meslektaşlarımızın bilgi havuzundan yararlanarak açık fikirli, öğrenme odaklı ve yeteneklerini geliştirmek konusunda ıslarlı olmalarını beklemekteyiz.

HWP size bunun karşılığında yeteneklerinizden tam yararlanabileceğiniz ve potansiyelinizi şirkette en iyi şekilde geliştirebileceğiniz çalıma koşulları sağlamaktadır. Buna ilgi çekici görevler, sorumluluk, personel organizasyonu kapsamı, uluslar arası görevler da dahil olmak üzere daha fazla eğitim ve kariyer fırsatları dahildir. Personelimizin onlara karşı saygı duyulduğunu bilmesini, memnun hissetmesini arzulamaktayız.